• O nas

O nas

Szanowny Kliencie skoro trafiłeś na naszą stronę to zapewne poszukujesz wysokiej jakości produktów oraz kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Neo-Led to doskonały wybór. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale najważniejsze z nich to:

Bogate doświadczenie w branży oświetleniowej

Na rynku oświetleniowym istniejemy od 2006 roku. Swoją działalność opieramy na projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu na rynek opraw opartych na technologii LED. Jesteśmy również dystrybutorem produktów renomowanych firm, takich jak PHILIPS, OSRAM, LEDVANCE, KANLUX, ZAMEL czy profili firmy KLUŚ, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie tysięcy Klientów. Przez te wszystkie lata swojej działalności wciąż zdobywamy coraz większe doświadczenie oraz poszerzamy grono zwolenników na rynku LED. Firma powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych jak i biznesowych. Dzięki kompetentnemu zespołowi projektantów, inżynierów, monterów, doradców handlowych oferujemy Państwu pomoc i rzetelne doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Gwarancja wysokiej jakości

Państwa zadowolenie i satysfakcja z zakupów jest dla nas najważniejszym priorytetem. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo produkty najwyższej jakości znanych producentów takich jak Philips, Osram, Ledvance. Projektując nowe oprawy oświetleniowe korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki. Nasze oprawy liniowe oparte są na wysokiej klasy komponentach firmy Philips i Osram. Nasze oświetlenie liniowe powstaje na profilach renomowanej firmy KLUŚ, której jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem. Pozwala to nam na stworzenie produktów funkcjonalnych, energooszczędnych a przede wszystkim wydajnych i praktycznie bezawaryjnych. Proponowane przez nas produkty oświetleniowe są innowacyjne i charakteryzują się najwyższą jakością. Jako producent na swoje oprawy udzielamy minimum 3 lat gwarancji a w niektórych przypadkach nawet 5 lat. Dodatkowym plusem naszych opraw jest to, że tworzymy je pod indywidualne potrzeby Klienta. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla zakładów przemysłowych, obiektów handlowych oraz budynków użyteczności publicznej, gdzie możemy dostosować nasze oprawy do rzeczywistych potrzeb.

Kompleksowa obsługa

Naszym Klientom proponujemy kompleksową pomoc i doradztwo przy wyborze oświetlenia LED. Na każdym etapie dbamy o wszystkie szczegóły obsługi Państwa inwestycji. Od rozpoznania potrzeb, po projekt aż do realizacji. Nie tylko wspieramy Państwa w doborze koncepcji oświetlenia i samych produktów, ale wykonujemy wizualizacje i bezpłatne projekty oświetleniowe z wykorzystaniem specjalistycznych programów DIALux oraz AutoCAD. Przy wymianie tradycyjnego oświetlenia na LED przygotowujemy dla Państwa także audyt energii, który ma na celu wyliczenie poboru mocy przez obecny system oświetleniowy, jakie koszty ponosi Klient i jaka będzie opłacalność i energooszczędność przy zaproponowanym przez nas oświetleniu LED. Dobieramy najlepsze rozwiązania i możliwości dla uzyskania maksimum oszczędności. Nasz dział projektowy wie, że rzetelnie przygotowany projekt stanowi klucz do bezpiecznego i komfortowego użytkowania przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych, dlatego dokłada wszelkich starań, aby wsłuchać się w Państwa potrzeby i korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia stworzyć efektowne rozwiązania oświetleniowe. Gwarantujemy idealne oświetlenie dostosowane do konkretnych oczekiwań. Na Państwa życzenie wykonujemy montaż zaprojektowanego przez nas oświetlenia.

Różnorodność kanałów sprzedaży

Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. W naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Jana Długosza 2-6 we Wrocławiu, chętnie się z Państwem spotkamy od poniedziałku do soboty. Mamy również sklep internetowy, w którym mogą Państwo dokonać zakupów on-line przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu w zaciszu własnego mieszkania. Stale tworzona i rozwijana platforma internetowa sklepu prezentuje Państwu bogatą ofertę asortymentu LED. Zarówno nasi doradcy w sklepie stacjonarnym jak i obsługa sklepu internetowego zawsze chętnie Państwu doradzą, pomogą w doborze odpowiedniego oświetlenia.

Najlepsze ceny

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami jesteśmy w stanie oferować Państwu najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.