Aktualności

Projekty oświetlenia pod inwestycje

Od momentu powstania firma nieustannie poszerza zakres oferowanych usług. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku oświetleniowego i naszych Klientów otworzyliśmy nowy dział związany z obsługą inwestycji pod kątem projektu oraz doboru i dostarczenia oświetlenia.

 oświetlenie led  oświetlenie led jakie

 • Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem projektów oświetlenia zarówno zewnętrznego (iluminacje budynków, oswietlenie parkingów, ulic, parków) jak i wnętrz (biura, hotele, restauracje, kluby, hale, galerie) zgodnie z obowiązującymi polskimi normami, zachowując przy tym walory estetyczne.
 • Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników posiadających wiedzę oraz doświadczenie w zakresie projektowania oświetlenia, firma dysponuje bardzo dobrym zapleczem doradztwa w zakresie techniki świetlnej.
 • Mając do dyspozycji zaawansowane programy projektowe i obliczeniowe możemy opracować pełen pakiet dokumentacji projektu dla firm architektonicznych i wykonawczych. W naszej pracy korzystamy z programów Relux i Dialux, które mają praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie techniki świetlnej.
 • Przez cały czas trwania projektu służymy Państwu fachowym doradztwem, wsparciem projektowym i koncepcyjnym.
 • Nasze projekty cechuje pełen profesjonalizm. Dobieramy oprawy tak, aby zoptymalizować koszty zakupu i eksploatacji oświetlenia.
 • Profesjonalizm i odpowiedzialność sprawia, że nie obawiamy się żadnych wyzwań inżynierskich. Nasi pracownicy są otwarci na wszelkie sugestie, pytania i opinie, służą także nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie oświetlenia LED.
 • Przygotowujesz się do nowej inwestycji, a może chcesz obniżyć koszty energii w firmie, potrzebujesz weryfikacji gotowego już projektu? Nie czekaj, skontaktuj się z nami a zespół naszych doradców opracuje dla Ciebie indywidualny projekt.

  tel: 534 170 448
  tel: 783 111 007
  tel: 71 352-81-91 wew. 30
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.