Taśmy LED ICAM - Poznaj nasze produkty

Taśmy LED ICAM Lighting, których nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem na Polskę charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Dzięki zastoswaniu w taśmach najwyższych sortów chipów LED produkcji tajwańskiej paski uchodzą za bardzo trwałe. Światło emitowane z taśm ICAM Lighting charakteryzuje się dużą jasnością i bardzo małą utratą jasności po czasie. Taśmy dostępne są w trzech klasach ochrony na warunki zewnętrzne. Głównym zastosowaniem taśm led są sufity podwieszane oraz zabudowy z płyt kartonowo gipsowych.

PODZIAŁ TAŚM LED MARKI ICAM:

Ze względu na budowę taśmy ICAM LED LIGHTING dzielą się na dwie główne grupy - taśmy na diodach PLCC2 (3528) - charakteryzujące się jedną strukturą świecącą w obudowie diody. Produkty te przeznaczone są głównie do zastosowań domowych jako oświetlenia dekoracyjne sufitów podwieszanych i ogólnie pojętej dekoracji świetlnej. Druga grupa taśm led opartych na diodach PLCC6 (5050) - tak zwana seria 3-CHIP - w stosunku do serii PLCC2 różni się zastosowaniem mocniejszych diod. Diody w taśmach PLCC6 posiadają w jednej obudowie trzy struktury świecące (3-CHIP), dzięki czemu pojedyńcza dioda PLCC6 świeci do trzech razy mocniej w stosunku do diody PLCC2. Taśmy tej serii przeznaczone są do bardziej wymagających iluminacji np. sufitów w pomieszczeniach użytkowych - gdzie potrzebna jest większa ilość światła, czy oświetleń podszafkowych np. mebli kuchenych. >> Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii realizacji, gdzie wiele aranżacji powstało w oparciu o taśmy LED ICAM

Zarówno seria taśm LED NTLCC (diody PLCC2) i NTLCC6 (diody PLCC6) dostępna jest w dwóch gęstościach diod na taśmie: 30 LED/1m (150/5m) i 60 LED/1m (300/5m).

Wszystkie taśmy z wyjątkiem 150 led NTLCC występują w trzech klasach ochrony na warunki zewnętrzne:

  • IP00 - do zastosowań wewnętrznych
  • IP63 - do zastosowań wewnętrznych o podwyższonej wilgotności (np. łazienki)
  • IP68 - do zastosowań zewnętrznych

W zależności od rodzaju: paski led ICAM dostępne są nawet w sześciu kolorach światła i RGB.

Taśmy ICAM oferowane są na rolkach 5m, które pakowane są w folię ochronną lub blister. Druga forma opakowania przeznaczona jest głównie dla marketów i sklepów. W internecie oraz poprzez hurtownie taśma dystrybuowana jest głównie w foli ochronnej.

Opakowania taśm: - folia lub blister.

tama-folia-m tama-blister-m

REKOMENDACJA TAŚM LED ICAM

Taśmy LED ICAM wyróżnia ponadprzeciętna jakość wykonania. Obecnie produkty z tej serii zostały sprzedane na terenie Polski w setkach kilometrów przy zwrocie reklamacyjnym poniżej jednego procenta. Na wysoką jakość taśm wpływa głównie wysoka jakość chipów led, które utrzymują swoje walory przez dziesiątki tysięcy godzin ciągłego świecenia oraz ściśle przestrzegany proces produkcyjny z wieloma stanowiskami kontrolnymi. Do produkcji zalew ochronnych taśm led ICAM stosowane są najwyższej jakości silikony, które nie tracą swoich właściwości pod wpływem czasu. Dzięki wysokiej jakości taśmy ICAM znalazły swoich odbiorców między innymi w marketach PRAKTIKER i MEDIA MARKT na terenie Polski.

tamy-led-ekspozycja-icam

Taśmy led ICAM Lighting - przykładowa ekspozycja w markecie Praktiker.

Kup ten produkt